1399/1/23 شنبه
پنجشنبه 30 دی 1400   08:58:08
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/10/23 پنجشنبه
طرح جامع ساماندهی عبور عرضی عابرین پیاده در مناطق دهگانه کرج اجرا می شود
سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج از اجرای طرح جامع ساماندهی عبور عرضی عابرین پیاده در سطح شهر کرج خبر داد.

 

هفتمین جلسه شورای ترافیک شهر کرج با حضور پوریا محمدیان یزدی دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور، همتی نماینده وزارت کشور، عباس میری قائم مقام شهردار کرج و مسعود محمدی رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر کرج و دیگر مسئولان مربوطه در سالن جلسات شهرداری کرج برگزار شد.

فرزین فرشاد سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج، در این جلسه که به منظور تسهیل در امر خدمات رسانی برگزار شد، گفت:جلسات شورای ترافیک شهر کرج به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل ونقل و ارائه راهکارهای لازم و اجرایی تشکیل می شود.

فرشاد با توجه به اقدامات و عزم جدی شهرداری کرج در کاهش روند ترافیک و تصادفات سطح شهر عنوان کرد: طی مطالعات کارشناسی شده اجرای طرح ساماندهی عبور عرضی عابرین پیاده در سطح شهر اجرایی خواهد شد.

این مسئول بیان کرد: این طرح شامل جانمایی دقیق محل و نوع گذرگاه های عابر پیاده که بر اساس نیاز سنجی کارشناسی و بر اساس آمار تصادفات که به دلیل جانمایی نادرست گذرگاه های عابر پیاده صورت گرفته، اجرایی می شود.

سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج بیان کرد:  این مطالعات بر اساس بازدیدهای میدانی و بررسی وضعیت کلی معابر و اخذ و بررسی آمار تصادفات مرتبط با معابر همچنین تعیین نقاط حادثه خیز و برداشت وضعیت موجود معابر صورت خواهد گرفت.

این مسول اظهارداشت: همچنین در این جلسه به منظور تامین ایمنی عابرین پیاده و تامین دسترسی غرب و شرق محله دولت آباد، طی مطالعات انجام شده احداث یک تقاطع چراغدار با حذف رویکرد غرب به شرق و اصلاح هندسی تقاطع نبوت - شهید صالحی مورد تائید و تصویب قرار گرفت.
 نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6105973
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48870796 تعداد بازديد زيرپورتال: 10343085 اين زيرپورتال امروز: 2377 سایت در امروز: 8584 اين صفحه امروز: 1909
1400/3/23 یکشنبه
.