1399/1/23 شنبه
پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401   14:25:35
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/10/28 سه‌شنبه
رفع مشکلات «شهرک رازی» حصارک در دستور کار قرار گیرد
رئیس کمیته بانوان شورا شهر کرج با حضور در منطقه پنج شهرداری کرج از شهرک رازی بازدید و در جریان مشکلات ساکنین این شهرک قرار گرفت.

 

فاطمه منعمی در بازدید از شهرک رازی بابیان اینکه بیشترین درخواست ساکنان این شهرک مربوط به رفع آب‌گرفتگی در انتهای شهرک لاله، ترمیم و بازسازی دیوارکشی شهرک، سیستم روشنایی، رفع نواقص و ترمیم پل عابر پیاده شهدای حصارک و جانمایی ایستگاه اتوبوس و تاکسی بود، گفت: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با منطقه درصدد رفع این مشکلات هستیم.
 

مجید کمالی نژاد، سرپرست منطقه پنج شهرداری کرج در خصوص درخواست‌های اهالی شهرک رازی حصارک، گفت: وضعیت آسفالت شهرک با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در حد مطلوب است و تلاش می‌شود در معابری که نیاز به ترمیم و روکش دارد اقدامات لازم صورت گیرد.
 

وی همچنین در خصوص آب‌گرفتگی انتهای شهرک لاله که توسط شهروندان مطرح‌شده است افزود: در صورت امکان هدایت آب در کانال مسیر اقدام خواهد شد در غیر این صورت با حفاری چاه جذبی درصدد حفظ آب در منابع زیرزمینی و رفع آب‌گرفتگی این بخش خواهیم بود.
 

سرپرست منطقه پنج شهرداری کرج در ادامه گفت: به‌منظور افزایش سرانه فضای سبز کاشت درخت در محوطه پارک شهرک صورت خواهد گرفت. 
 

کمالی نژاد در خصوص سیستم روشنایی و جمع‌آوری معتادین در این محدوده، گفت: با توجه به اینکه تأمین روشنایی و جمع‌آوری معتادین در وظایف شهرداری نبوده است، گفت: مشکلات درخواست به ادارات مربوطه منعکس می‌شود تا در اسرع وقت مرتفع شود.
 

وی در خصوص پل عابر پیاده شهدای حصارک که به دلیل سرقت دچار نقص شده نیز گفت: دستورات لازم در خصوص جوشکاری پایه‌های این پل صادر و به‌منظور بهسازی کامل آن به معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج منعکس می‌شود.
 

سرپرست منطقه پنج شهرداری کرج اضافه کرد: متأسفانه بعضی از شهروندان باکم توجهی به پرداخت‌های خود در عوارض نوسازی و ... شهرداری را در خصوص فعالیت‌های عمرانی دچار مشکل می‌کنند، شهرداری می‌کوشد با بضاعت کم و وضعیت بد اقتصادی رضایت شهروندان را جلب کند.


  


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6687787
تعداد بازديد کنندگان سايت: 51414281 تعداد بازديد زيرپورتال: 11014113 اين زيرپورتال امروز: 4225 سایت در امروز: 14167 اين صفحه امروز: 3611
1400/3/23 یکشنبه
.