یکشنبه 22 تیر 1399   19:33:10
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/10/22 یکشنبه
معبر کیانمهر به ماهدشت مزین به نام سردار شهید سلیمانی می شود
مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج: تکریم ایثارگران و ارزش‌های ایثار و شهادت، به ویژه شهدای مقاومت کوچک‌ترین گام در جهت پاسداشت مقام والای شهداست.

علی آرایی با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد این سردار بلند آوازه، گفت: جلسه ای با شهردار ماهدشت در راستای نامگذاری معبر کیانمهر به ماهدشت به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شده است.
 

وی خاطرنشان کرد: شهید قاسم سلیمانی خدمات بزرگی را برای کشور و مردم انجام داده اند که نامگذاری برخی معابر به اسم و یاد وی کمترین اقدام برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این سرباز بزرگ اسلام است.
 

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج خاطرنشان کرد: نامگذاری معبر کیانمهر به ماهدشت مزین به نام "سردار شهید سلیمانی" با مشورت اعضای شورای اسلامی شهر ماهدشت صورت گرفته و مقرر شد در اولین جلسه شورا به تصویب برسد.
 

چند یپیش در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند.


كلمات كليدي : سردار سلیمانی , علی ارایی

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2579004
تعداد بازديد کنندگان سايت: 32431875 تعداد بازديد زيرپورتال: 6279821 اين زيرپورتال امروز: 9226 سایت در امروز: 31447 اين صفحه امروز: 8357
.