1399/1/23 شنبه
یکشنبه 19 اردیبهشت 1400   20:22:19
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/4/10 سه‌شنبه
ضدعفونی دوباره پارکها و بوستان های کرج آغاز شد
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از استمرار و ادامه طرح ضد عفونی پارکها و بوستان های کرج هم‌زمان با روند صعودی کرونا در استان البرز خبر داد.

پیمان بضاعتی پور گفت: هم‌زمان با روند سیر صعودی ویروس کرونا در استان البرز اجرایِ طرح مبارزه و پیشگیری با تلاش و دقت بیشتری از سوی مجموعه مدیریت شهری کرج در حال انجام است.
 

این مسئول گفت: برای پیشگیری از شیوع دوباره بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان تمام لوازم بازی کودکان، تجهیزات تندرستی و سرویس های بهداشتی موجود در پارک ها و بوستان ها و معابر اصلی کرج در حال ضدعفونی روزانه است.
 

وی با بیان اینکه در ورودی پارکها دستورالعمل های مراقبتی و بهداشتی نصب شده تا مردم مراعات مسائل بهداشتی را داشته باشند، افزود: هرگونه تصمیم گیری در خصوص اعمال محدودیت بیشتر و ممنوعیت دوباره حضور شهروندان در پارکها و بوستان ها منوط به تصمیمات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و مراجع ذی‌صلاح است.
 

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج  در پایان با توجه به افزایش موارد مثبت کرونا در شهر کرج طی روزهای گذشته از شهروندان درخواست کرد به هنگام حضور در پارک ها و بوستان ها بهداشت فردی پروتکل های توصیه شده از جمله رعایت فاصله فردی، و استفاده از ماسک و دستکش را اولویت قرار دهند.

 مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 4786701
تعداد بازديد کنندگان سايت: 42483827 تعداد بازديد زيرپورتال: 8821857 اين زيرپورتال امروز: 5137 سایت در امروز: 30432 اين صفحه امروز: 4120
.