یکشنبه 4 آبان 1399   22:24:46
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/5/28 سه‌شنبه
کاشت بیش از ۵۵ هزار گل و گیاه در منطقه چهار
مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج: بخشی از وظایف مدیریت شهری در تمامی شهرها مربوط به ایجاد فضاهای سبز جدید و حفظ فضاهای موجود است
 

امیرحسین کاظمینی با بیان اینکه این منطقه در کنار طرح‌های توسعه فضای سبز، بر لزوم ساماندهی و بهسازی فضاهای سبز موجود در سطح شهر تاکید ویژه‌ای دارد، گفت: طی ماه جاری  بیش از ۵۵ هزار اصله نهال و گل و گیاه در فضاهای سبز سطح شهر کاشته شده است.
 

وی، کاشت گل و گیاه، نهال و توسعه فضای سبز را در کاهش آلودگی هوا موثر دانست و گفت: کاشت نهال و درختچه به منظور تلطیف و کاهش آلودگی هوا، جذب گرد و غبار، تعدیل دما و ... در دستور کار قرار دارد.
 

این مسئول همچنین کاشت گل و نهال را در زیباسازی منظر شهری و ارتقای سطح سلامت روحی شهروندان نیز تاثیرگذار دانست و افزود: چنار، سرو نقره ای، زیتون تلخ، فیله آ، مغربی، رز، یاس زرد، پامپاس، اختر، زرشک و ژونی پرس از گونه‌هایی هستند که در سطح منطقه کاشته شدند.
 

مدیر منطقه ۴ هرس و وجین علف‌های هرز به متراژ بیش از ۳۰۰ هزار مترمربع با هدف حفظ طراوت و زیبایی فضای سبز و پیشگیری از هرگونه آسیب رسیدن به فضای سبز را از دیگر اقدامات فضای سبز منطقه برشمرد که در این راستا اجرایی شده است. 


 مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 3614420
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36862999 تعداد بازديد زيرپورتال: 7447781 اين زيرپورتال امروز: 10327 سایت در امروز: 36187 اين صفحه امروز: 9305
.