1399/1/23 شنبه
پنجشنبه 7 اسفند 1399   08:26:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/7/9 چهارشنبه
با استفاده از رنگ ها فضای شهری را زنده کنیم
رنگ از جنبه های مهم زندگی شهری است که نقش زیادی در شادابی چهره شهر دارد.

 

 محسن کمالی دهقان با اشاره به این که هدف این منطقه ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی، تزئینات شهری، حفظ زیبایی و مبلمان شهری است، افزود: با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در سطح شهر، زیباسازی و رنگ آمیزی نرده ها در معابر اصلی و فرعی بلوار خلج آباد عملیاتی شد. 
 

وی با بیان این که رسیدگی به جلوه های هنری و رفع آلودگی های بصری علاوه بر ایجاد زیبایی های دیداری موجب تامین آرامش روحی و روانی شهروندان می شود، بیان کرد: با اجرای طرح های نورپردازی علاوه بر تامین روشنایی، ارتقای کیفیت بصری فضاهای شهری را نیز به دنبال خواهد داشت.
 

این مسئول گفت: به همین منظور زیباسازی منطقه پس از ترمیم و ساماندهی نرده ها این محدوده اقدام به رنگ آمیزی  و ترمیم جداره و به روز رسانی روشنایی المان پل حامی کرده اند.
 

این مسئول با اشاره به وجود برخی دیوارهای قدیمی بَدمنظر در معابر سطح منطقه و لزوم ساماندهی و زیبایی این دیوارها گفت: با شناسایی این نقاط، اجرای عملیات بهسازی و رنگ آمیزی این دیوارهای بدمنظر در دستور کار معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه قرار گرفته است. مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 4392105
تعداد بازديد کنندگان سايت: 40491245 تعداد بازديد زيرپورتال: 8343164 اين زيرپورتال امروز: 1961 سایت در امروز: 7087 اين صفحه امروز: 1496
.