1399/1/23 شنبه
پنجشنبه 1 مهر 1400   18:39:00
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/11/13 دوشنبه
پروژه «گذر بهشت» در حال اجرا است/ احداث آرامگاه‌های خانوادگی
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از اجرای پروژه گذر بهشت خبر داد و گفت: در این پروژه آرامگاه‌های خانوادگی احداث می‌شود.

 

حمیدرضا عسگری در بازدید رئیس سازمان مدیریت آرامستان های اراک از بهشت سکینه(س)، با اشاره به عملکرد این سازمان در سال‌های گذشته، اظهار کرد: طی یک سال اخیر و در راستای امور جاری این سازمان، پروژه‌های مختلف عمرانی در این مجموعه اجرا و تعدادی از آن‌ها چند روز گذشته با حضور مسئولان شهری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از اجرای پروژه گذر بهشت در این مجموعه خبر داد و گفت: این پروژه هم‌اکنون در حال اجراست که در آن آرامگاه‌های خانوادگی احداث خواهد شد.
 

در ادامه این بازدید ابوالفضل جلالوند، رئیس سازمان مدیریت آرامستان های اراک با اشاره به قرارگیری کرج بین چند استان پرتردد و پرجمعیت کشور، اظهار کرد: خدماتی که در بهشت سکینه (س) ارائه می‌شود، به‌روز و منظم است که به‌طورقطع برای این مهم برنامه‌ریزی بلندمدتی انجام‌شده است.
 

وی به جمع‌آوری آب‌های سطحی در محل بهشت سکینه (س) اشاره کرد و گفت: استخر ذخیره آبی که در این مجموعه احداث‌شده را می‌توان در اراک نیز اجرا کرد که در پی انجام هماهنگی‌های لازم برای تحقق این مهم هستیم.
 

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های اراک بر افزایش ارتباطات و تبادل اطلاعات سازمان آرامستان ها در کل کشور به‌خصوص کلان‌شهرها تأکید کرد و گفت: تبادل تجربیات و انعکاس پیشنهادها و نظرات در این خصوص می‌تواند در حل مشکلات بسیار راه گشا باشد.
 

جلالوند خواهان جذب نیروهای متخصص و فنی در آرامستان ها شد و افزود: سازمان آرامستان ها باید ازلحاظ نیروی کارشناسی و افراد صاحب‌نظر تقویت شوند.
 

وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه هایپر بهشت در بهشت سکینه (س) که اولین پروژه مشارکتی بخش خصوصی شهرداری کرج است، گفت: قطعاً در اراک نیز از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی بهره خواهیم گرفت. مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 5570196
تعداد بازديد کنندگان سايت: 46282123 تعداد بازديد زيرپورتال: 9733073 اين زيرپورتال امروز: 5675 سایت در امروز: 21528 اين صفحه امروز: 4800
1400/3/23 یکشنبه
.