سه‌شنبه 6 فروردين 1398   09:18:52
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/12/22 سه‌شنبهشهردار کرج با اشاره به روز شهید؛
کمترین وظیفه مسئولان پاسداری از آرمان های ایثار و شهادت است
شهردار کرج، کمترین وظیفه مسئولان را پاسداری از آرمان های ایثار و شهادت عنوان کرد و اذعان داشت: متاسفانه منفعت طلبی، عدول از حق و فرصت طلبی به ارزش های جامعه امروز ما تبدیل شده اند که پرداختن به امور شهدا و ایثارگران می تواند به تغییر و اصلاح این نگرش بیانجامد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، این مطلب را دکتر اصغر نصیری؛ شهردار کرج، صبح امروز 22 اسفندماه در آخرین جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری در سال 96 با اشاره به روز بزرگداشت شهدا عنوان کرد.

نصیری، با بیان اینکه نیت خیر و خالص برای خدمتگزاری به مردم، مایه موفقیت و حمایت پروردگار خواهد بود، مهمترین راز زندگی و عاقبت بخیری شهیدان را در خلوص نیت، پاکی طینت و صفای باطن آنها ارزیابی کرد.

وی، غایی ترین نقطه تکامل بشر را در مرحله شهادت ذکر کرد و بیان داشت: مرگ اصل انکارناپذیر جهان آفرینش و هستی است اما شهادت کامل ترین و غایی ترین هدف و شیوه رحلت به جهان باقی است.

شهردار کلانشهر کرج، کمترین وظیفه مسئولان و خدمتگزاران نظام را صیانت و پاسداری از  آرمان های ایثار و شهادت در جامعه خواند و تاکید کرد: اگرچه بخشی از افراد تاثیرگذار جامعه از این مبحث فاصله زیادی گرفته اند و فرصت طلبی و منفعت طلبی را فدای حق طلبی و عدالت کرده اند، اما می توان با گسترش و پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت و ذکر آنچه بر ایثارگران و شهدای سرزمین مان رفته، بخشی از این روحیه را به جامعه بازگردانیم.

نصیری، شهدا را دارای عالی ترین مقام عنوان کرد و ادامه داد: کاش بتوانیم با خالص کردن نیات و اهداف مان، بخشی از مسیری که شهدا طی کرده اند را پشت سر بگذاریم.

كلمات كليدي : شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2339601
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17571149 تعداد بازديد زيرپورتال: 3339199 اين زيرپورتال امروز: 948 سایت در امروز: 8494 اين صفحه امروز: 118
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.