يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   19:18:30

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/8/14 دوشنبه
آمادگی شهرداری کرج برای خدمات زمستانی/ نگران برف و باران نیستیم
معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: تمام مناطق شهرداری به دستگاه شن کش و گریدر مجهز می‌شوند.
حسن مدیرروستا، با اشاره به آمادگی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج برای ارائه خدمات زمستانی به شهروندان اظهار کرد: تا کنون نیاز مناطق مختلف شهرداری به ماسه و نمک احصاء شده و مکاتبات لازم برای تامین تناژهای مورد نظر صورت گرفته است.

معاون خدمات شری شهرداری کرج ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده امسال برای تامین شن و نمک کافی برای مخازن موجود سطح شهر با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

وی با اشاره به تامین تجهیزات و ماشین آلات زمستانی افزود: در حال حاضر تمامی مناطق شهرداری کرج به دستگاه نمک پاش مجهز هستند.

مدیروستا توضیح داد: تنها دو منطقه شهرداری فاقد گریدر هستند که با شروع فصل بارش نیاز این دو منطقه نیز برطرف می‌شود و برای برف روبی سطح شهر با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

این مسئول با اشاره به اینکه در صورت تامین اعتبار تعداد دستگاهها و ماشین آلات زمستانی شهرداری افزایش می یابد، اظهار کرد: بدون شک هرچقدر  تعداد ماشین آلات و تجهیزات زمستانی شهر بیشتر باشد، خدمات رسانی به شهروندان با سرعت و کیفیت بیشتری انجام می‌شود.

مدیر روستا با اشاره به وضعیت سایر تجهیزات زمستانی معاونت خدمات شهری افزود: وضعیت همه پمپ‌های آب موجود  بررسی شده و قرار است چند پمپ آب با دبی بالا برای مواقع آبگرفتگی شدید خریداری شود.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: با مکاتبات انجام شده با معاونت عمرانی، مناطقی که نیاز به احداث چاه‌های جذبی بوده احصاء شده و عملیات مرمت و بازسازی اغلب چاه‌ها نیز به اتمام رسیده است.

وی گفت: شهرداری کرج برای استقبال از زمستان آماده است و امید است با بهره گیری از تجهیزات و نیروی انسانی ماهر شهروندان از بارش‌های زمستانی لذت ببرند.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , قائم مقام معاونت خدمات شهری

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2347016
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17926753 تعداد بازديد زيرپورتال: 3393647 اين زيرپورتال امروز: 1388 سایت در امروز: 9722 اين صفحه امروز: 162
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.